Pagina 1 van 3

mooie kleur

Geplaatst: 05 mar 2012, 12:33
door audietje
Ik vond een "nieuwe aanbieding. bouwjaar 2005 Mooie kleur, nieuwe Grille, FIS, en cruise control. 5 persoons volgens de advertentie.
groet
audietje
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=mvufocnro2sc

mooie kleur

Geplaatst: 05 mar 2012, 14:08
door audietje
[quote="niwesa"]Heb twee keer die kleur gehad, eerst een Ford Escort, daarna een Audi 80. Beide keren was mijn vrouw er niet blij mee :cry:

Overigens is het geen 5 zitter zo te zien aan de achterbank.

Verder wel netjes, maar ook een behoorlijke prijs![/quote]

Achterbank zou 1/3 2/3 deelbaar zijn. Dat zou toch op 3 zitter kunnen duiden
audietje

mooie kleur

Geplaatst: 05 mar 2012, 15:16
door MN-NL
Ik zeg 2-zits achterbank.......

mooie kleur

Geplaatst: 05 mar 2012, 16:34
door audietje
ja. Het lijkt mij ook een 2 zitter
audietje

mooie kleur

Geplaatst: 05 mar 2012, 16:39
door Romulus
[quote="audietje"]Achterbank zou 1/3 2/3 deelbaar zijn. Dat zou toch op 3 zitter kunnen duiden
audietje[/quote]Bij de A2 is de 3-zits achterbank niet deelbaar. In mijn ogen het grootste nadeel van de driezits opstelling; de flexibiliteit van het gescheiden neerklappen ben je kwijt t.o.v. de twee losse stoelen.

mooie kleur

Geplaatst: 07 mar 2012, 13:01
door Cynth
Hallo,

Ik ben nieuw op dit forum en op zoek naar een A2 met 5 zitplaatsen. Daardoor ben ik dus op dit forum terecht gekomen en inmiddels ook al wat wijzer geworden door het lezen van jullie ervaringen.

Nu vroeg ik mij af wat voor soort gordel de middelste gordel op de achterbank is. Is het een heupgordel of een driepuntsgordel?

Alvast bedankt voor je/jullie reacties.

Groetjes,
Cynthia