Pagina 1 van 2
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 15:36
door Kogelman
Is dit een goedkope CS of een wannabee CS?
Wel zwarte wielkastverbreders en zwarte stootstrippen.Het lijkt er op dat het dak ook (mat)zwart is, het intererieur heeft geen kleuraccenten. Velgen zijn aftermarket. Als het een originele CS is en de advertentiegegevens kloppen, is dit een koopje!
http://link.marktplaats.nl/614578238
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 16:30
door Drenthe
Wat het ook mag zijn.. Het is wel erg goedkoop gezien de km stand en bouwjaar. Denk té goedkoop
Groet
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 16:59
door Kogelman
Het is in ieder geval een orineel Nederlandse A2 volgens het kenteken, dus eventuele (dealer)onderhoudshistorie zal te traceren zijn. Ook de vorige eigenaren zijn waarschijnlijk te achterhalen om hen te vragen naar hun ervaringen en door hen gepleegd onderhoud. Als alle (elektronische)opties (bijv. ECC, CV) verder goed functioneren en de auto goed rijdt, schakelt, stuurt en remt goed, zou voor mij een achterstand in onderhoud niet onoverkomelijk zijn met deze prijs. (mits de auto verder geen schadeverleden heeft).
Misschien weet de verkoper de betrekkelijke exclusiviteit van een CS niet op waarde te schatten en ziet hij er alleen een bijna 10 jaar oude auto in met een ,voor veel mensen, afschrikwekkende kleur?
Al zou er een onderhoudsachterstand zijn: gooi er bijv. 1500,- euro extra tegenaan voor onderhoud en je bent alsnog spekkoper. Als ik op zoek was naar een CS, zou deze niet direct van mijn lijstje verdwijnenen. Een telefoontje/bezichtiging is snel gemaakt.
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 17:26
door Drenthe
Bezichtigen kan natuurlijk altijd, je kan geluk hebben als zoekende..
Aan de andere kant, het is een handelaar, die zijn meestal niet zo naief
Groet
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 18:17
door quattronl
Zag 'm ook al staan ja.
Dat bedrijf heeft meerdere erg goedkope auto's staan :roll:
Ik heb mijn twijfels, maarja...
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 18:39
door A2robin
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 20:05
door Peter_Audi_A2
[quote="A2robin"]
http://link.marktplaats.nl/615397887
Nog een maar dan wat duurder

[/quote]
Deze garage heeft in ieder geval wel in de gaten dat het een bijzonder model is: zie de laatste foto
van de advertentie ...
De A2 uit de eerste advertentie is in ieder geval wel een echte Color Storm, maar zoals gezegd zal er
waarschijnlijk wel een addertje onder het gras zitten ...
Toestand van de auto is vanaf foto moeilijk te beoordelen, wat is de reden dat er geen interieurfoto's zijn ???
Colourstorm?
Geplaatst: 11 nov 2012, 21:25
door quattronl
[quote="A2robin"]
http://link.marktplaats.nl/615397887
Nog een maar dan wat duurder

[/quote]
Oef mooi hoor, daar wil ik de A6 wel op inruilen

Colourstorm?
Geplaatst: 12 nov 2012, 03:03
door Audi_gekkie
[quote="quattronl"][quote="A2robin"]
http://link.marktplaats.nl/615397887
Nog een maar dan wat duurder

[/quote]
Oef mooi hoor, daar wil ik de A6 wel op inruilen

[/quote]
Wel weer jammer net als de eerste CS dat de bekleding niet een CS-kleur heeft.
Dat maakt het net af.
Colourstorm?
Geplaatst: 12 nov 2012, 12:41
door Rinus
Vind ik ook, dat blauw moet terugkomen in het interieur. Maar de auto heeft wel mooie velgen. De auto uit de eerste advertentie heeft afschuwlijke velgen (maar dat is persoonlijke smaak uiteraard).