Mijn naam is Joost. Ik heb op 4 januari mijn Audi A2 gekocht van een bekende van mijn ouders. Hij gaf aan zelf ook op dit forum te zitten. Dus mocht je dit lezen, nogmaals bedankt Arjan!
Mijn oude auto (Rover 45) was er een tijdje geleden mee gestopt en ik was sindsdien op zoek naar een nieuwe auto. Nou maakt mij het niet zo heel veel uit welk merk het is. Dat is ook altijd makkelijk bij het uitzoeken van een nieuwe auto! Bij een bezoek aan een autogarage kwam ik een Audi A2 tegen. Vond het meteen een mooie auto (deze was blauw van kleur). Een foto gemaakt en deze laten zien aan mijn ouders. Zij gaven aan dat de buren van de buren hun A2 te koop hadden staan een tijd geleden en deze wellicht alsnog te willen verkopen. Bij navraag was dit dus het geval! In de tussentijd alvast een proefrit gemaakt met de A2 uit de garage. Echter deze was van binnen niet helemaal schoon meer, maar wel ondervonden dat ie lekker rijdt!
De auto nog even laten keuren (bij de Audi dealer waar de auto al die tijd in onderhoud is geweest). Er kwam niks uit de keuring dus stond er niks meer in de weg om de auto te kopen.
Ik heb er ondertussen al weer 1500 km mee gereden en ik hij rijdt echt prima! Moet wel een beetje wennen dat ie zo licht is. Met wat wind merk je dat wel goed vind ik.
De A2 is uit 2002 en heeft 151.000 km gereden. Zoals eerder gezegd altijd bij de Audi dealer in onderhoud geweest (onderhoud boekje en facturen beschikbaar). De kleur is in mijn ogen grijs, maar wellicht heeft dit een andere naam? Kon de kleur ook niet vinden in het overzicht, vandaar dat ik de kleur Akoyasilber heb ingevuld. Mocht dit niet juist zijn dan verneem ik dat graag.
Verder ben ik zelf niet zo'n klusser aan mijn wagen, maar wellicht dat met enige tips en trucks van jullie kant ik dat wel onder de knie kan krijgen. Zo zou ik graag een keer een cruisecontrol willen hebben. En de sensor van de achteruitrij modus werkt niet (piept de ene keer wel, soms lang en soms kort, en de andere keer weer niet). Misschien dat iemand mij hier verder mee kan helpen?
Mocht je verder nog wat willen weten dan hoor ik het graag.
Grt Joost
Oh ja, en hierbij alvast een aantal foto's (genomen toen de auto nog niet officieel van mij was). Er liggen nu winterbanden onder. De zomerbanden liggen op de originele velgen. Deze heb ik ook in mijn bezit.

