Pagina 1 van 2
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 01 nov 2014, 17:16
door NicolasVDW
Goedenavond iedereen,Ik kom hier even een interessepeiling doen naar custom sleutelhangers.Door het feit dat ik toegang heb tot een lasercutter, heb ik mijn eigen Audi A2 sleutelhanger gemaakt, ik dacht hierbij om misschien even te denken aan A2-forum en wou weten of jullie bereid zouden zijn voor 7 euro te betalen voor een sleutelhanger gemaakt van plexiglas.
Ik voeg hieronder een paar foto's toe van het prototype, het definitief zal kleiner zijn en geen scherpe randen hebben.Eventueel kan ik ook namen, of het logo van audi/ a2forum plaatsen?
Laat me even weten wat jullie hiervan vinden.
GroetenNico

Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 01 nov 2014, 18:33
door advanced
Is het ook mogelijk dit te doen in aluminium?
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 01 nov 2014, 18:49
door AudiFanSedert1971
Ja dat zou mooier en beter bij de A2 passen.
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 01 nov 2014, 19:30
door HansJan
Ik ga mee met aluminium en wel van een sloop A2! Maar dat is een bijna onmogelijke opgave. Vind het initiatief erg leuk en ben benieuwd naar de mogelijkheden met alu.
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 02 nov 2014, 00:23
door NicolasVDW
Ok, ik ga dat proberen doen, dit kan wel even tijd in beslag nemen, dus een beetje geduld

Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 02 nov 2014, 06:49
door foppe
Ik vind het prachtig gemaakt hoor moet ik zeggen, het is precies de countouren van de A2. Ik gebruik geen sleutelhanger overigens, daarom denk ik nog na. Misschien is er een ander leuk ideetje, maar ik kom er zelf niet op.
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 02 nov 2014, 19:05
door advanced
Ik dacht aan een soort van badge met daaronder een tekst met de naam van de eigenaar, bestuurder, forum nickname of kenteken. Lijkt me wel gaaf op het dashboard.
Was het vergeten te melden, maar ik vind het het een leuk (en creatief) initiatief. Voor een sleutelhanger vind ik het persoonlijk aan de grote kant en zal in mijn been prikken. Maar als een alu badge heb ik wel interesse. Als het lukt in alu, misschien een interesse peiling sleutelhanger en/of badge? :-bd
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 02 nov 2014, 23:34
door Audi_gekkie
Erg leuk dat je aan ons denkt Nicolas, maar aluminium is inderdaad beter materiaal. Het plexiglas zal snel kapot gaan in de broekzak.
Zelf heb ik geen belang. Ik probeer de sleutelbos zo klein mogelijk te houden.
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 04 nov 2014, 15:09
door NicolasVDW
Beste forumleden,
<font color="#606060" face="Roboto, Helvetica Neue, Helvetica, Arial, sans-serif"><font color="#606060" face="Roboto, Helvetica Neue, Helvetica, Arial, sans-serif">Ondertussen heb ik tussen het vele schoolwerk door verdere tekeningen kunnen maken. </font><font color="#606060" face="Roboto, Helvetica Neue, Helvetica, Arial, sans-serif">Onder andere de badge, alsook de sleutelhangers (verschillende versie's). </font><font color="#606060" face="Roboto, Helvetica Neue, Helvetica, Arial, sans-serif">Jullie zeggen maar jullie mening en ik hoor het wel.</font>Zou het mss een idee zijn om het ook te posten in A2OC en A2freun?
http://www.slideshare.net/NicolasVDW/a2key-pdf
Mvg
Nicolas</font>
Audi A2 sleutelhanger
Geplaatst: 04 nov 2014, 18:40
door advanced
Ik heb het bekeken gaaf die ontwerpen. de rechthoekige batch spreekt mij het meeste aan :-bd