Pagina 1 van 1

tank klep

Geplaatst: 11 okt 2011, 22:28
door atla
Tank klep openmechanisme kapot, de klep wordt niet meer open met de knop die voor bedoeld. Wel stroom aanwijzig op die knop.
Mijn vraag is hoe kan men het motortje van die klep in kofferbak onder dier de klep?
Krap, speciaal gereedschap nodig? Of kan de probleem ergens anders legen.

tank klep

Geplaatst: 11 okt 2011, 23:49
door Romulus
Ik meen uit je vraag op te maken dat de knop het wel doet, maar de tankdop niet open gaat. Is de schakelaar verlicht? Zo niet, dan is de microswitch in het portierslot verdacht.

Om de motor te vervangen die de tankdop opent, kun je het beste het rechter achterlicht uitbouwen, anders kom je er met de handen niet tussen. Je kunt ook proberen de kofferbakbekleding een stuk los te maken, maar daarbij sneuvelen vaak de klemmetjes waarmee deze vast zit (te koop bij VAG). Toevallig gisteren ook bij de oosterburen besproken.

Zie Tankklappe - A2 Wiki voor de noodprocedure om de dop te openen.

tank klep

Geplaatst: 12 okt 2011, 10:34
door atla
Ik heb gecontroleerd er staat de stroom op de schaklaar en ook op de twee draag die aan de motortje angesluiten in kofferbak. Als zo is blijf microswitch in het portierslot verdacht ?

tank klep

Geplaatst: 12 okt 2011, 11:28
door Romulus
[quote="atla"]Ik heb gecontroleerd er staat de stroom op de schaklaar en ook op de twee draag die aan de motortje angesluiten in kofferbak. Als zo is blijf microswitch in het portierslot verdacht?[/quote][quote="Romulus"]Is de schakelaar verlicht? Zo niet, dan is de microswitch in het portierslot verdacht.[/quote]

tank klep

Geplaatst: 10 nov 2011, 16:50
door atla
Hallo,
Nee de schakelaar is niet verlicht, daarom heb ik vandaag een portier slot gekocht .
Maar de montage daar van ??
Kan iemand mijn helpen met foto’s of tips? Al vast bedank.