Pagina 1 van 2
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 16:48
door Koos

Ik heb vanmiddag een 3 spaak stuurwiel ingebouwd maar ik krijg met geen mogelijkheid de claxon aan de gang, ja als ik de twee contactjes aansluit op de printplaat (op de foto zitten ze naast mekaar) claxon werkt deze wel maar dan constant! als ik de zwarte kabel op de massa van de bovenste plaat aansluit die je indruk en de bruine kleine op de witte printplaat werk het niet, wat gaat er fout???
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 17:08
door Pocoloco
Volgens mijn ga je met de kleur in de fout ,bruin is massa.
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 17:52
door Koos
Ok, maar de bruine heeft een klein stekkertje en die past niet op de aansluiting waar nu de zwarte op zit
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 18:01
door Pocoloco
hoe zat het bij het oude stuur?
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 18:07
door Koos
dat was een 4 spaak stuur en daar zaten twee zwarte kabeltjes aan, eentje op de metalen airbag aansluiting en een op een soort spaak die rond loopt!
Maar maakt het uit als je bruin en zwart omdraait en waarom zitten er twee aansluitingen (1 kleine en 1 grote) op de print plaat?
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 18:44
door Pocoloco
Als het de draden van de claxon zijn kan je het wel doen . het verschil is dat je de draden niet kan verwisselen maar jij heb waarschijnlijk 2x grote stekker.
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 18:46
door Pocoloco
plaats eens duidelijke foto,s van allebei de sturen , foto die je heb geplaats is een deel ervan .
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 19:14
door Koos
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 19:16
door Pocoloco
waarschijnlijk druk je de airbag er niet goed op ,daardoor maakt hij gelijk contact.
Claxon werkt niet!
Geplaatst: 08 nov 2015, 19:18
door Koos
hij maakt niet gelijk contact hoor, alleen als ik de twee stekkertjes op de print plaat aansluit(doorlus?)
Op de foto van 3 spaak stuur heb ik de zwarte op de print plaat en de bruine past niet maar heb ik tegen bovenste contact gehouden maar als ik dan indruk doet ie niets!
Lijkt wel of de plaat waar de airbag op zit geen contact maakt met de onder plaat op de 3 drukpunten???