Winterbanden A2 ####verkocht#### Marktplaats

Aanbieden van onderdelen, altijd met prijsvermelding.
Forumregels
Dit is de plek om A2 onderdelen te verkopen. De forumregels voor de verkoop staan in het eerste topic van dit forumonderdeel beschreven. Succes met de verkoop!
Gebruikersavatar
AudiFanSedert1971
Audi A2 clublid
Berichten: 2325
Lid geworden op: 04 okt 2013, 12:09
Locatie: Almere
Motortype: BBY (1.4 benzine 75pk)

29 nov 2014, 10:30 0 x

Gezien door mij  Tekst is van marktplaats , foto's zie marktplaats ,
Helaas heeft deze Audi A2 rijder besloten een A3 te nemen, gelukkig bij het merk gebleven
De banden kosten  nieuw  rond 63 t/m 85 euro ex monteren gelieve met bieden rekening mee te houden, de laagste prijs kunnen al jaar oud  of ouder zijn te zien op DOT data op band  naar week en jaar nummer productie, kunt u vragen aan verkoper.
Hoe nieuwe hoe verser het " rubber"  lees hoe zachter...zie uitleg   http://www.michelin.nl/banden/leren-del ... band-lezen

wellicht iemand van het forum?
Succes met uw aanschaf,
de link:
http://www.marktplaats.nl/a/auto-onderd ... ousPage=lr
______________________________________________________________________________________________
Adverteerder zou al 7 jaar adverteren op marktplaats.
<table class="first-column"><tbody><tr><td>Soort onderdeel</td><td>: </td><td>Overige Auto-onderdelen</td></tr><tr><td>Staat</td><td>: </td><td>Nieuw</td></tr></tbody></table><table class="multi-value-attributes"></table><div id="vip-description">Beschrijving<div class="wrapped" id="vip-ad-description">Hierbij bied ik mijn set winterbanden(alleen banden) aan voor een Audi A2. (175/60R15 81T Goodyear)


De banden gaan weg omdat ik een audi A3 ben gaan rijden.

Eventueel ruilen tegen audi A3 winterset kan ook.

Doe een goed bod en de banden zijn van u.Brabant  /div></div></div>
"Stilstand is achteruitgang"
A2 1.4 BBY '02, :blush: 523.200.km, juli '13 161.600.km
A2 1e 1.6 FSI '04, 294.570.km ,mrt'20 238.300.km
A2 2e 1.6 FSI '04, 302.345km ,dec '21 261.100.km lid Audiclub.nl
Plaats reactie